تایپ و ترنسکریپشن

تایپ و ترنسکریپشن

خدمات تایپ و ترنسکریپشن یعنی تبدیل نوشته های دست نویس، فایل های صوتی، یا ویدویی ذخیره شده در فرمت های مختلف به فایل تایپ شده.
تایپ و ترنسکریپشن کاری زمان بر و مشکل است. شاید به همین دلیل باشد که بسیاری از افراد از انجام آن فراری اند.
تایپ کردن، نیازمند افرادی ماهر به این امر است. اگر یک فایل صوتی را بخواهید ترنسکرایب کنید، باید تایپ خود را با سرعت صحبت سخنگو همراه کنید. اگر بخواهید از روی یک نوشته تایپ کنید، باز هم باید سرعتتان را با مهلتی که برای انجام آن کار دارید هماهنگ کنید.
تایپ کردن با سرعت نیز سخت است چرا که هرچه سرعت بالاتر برود، دقت کار کم می شود.
فقط افراد حرفه ای می توانند سرعت و دقت بالا را به طور همزمان اعمال کنند. تیم تایپیست های حرفه ای ما، افرادی با تجربه و حرفه ای هستند که خدمات تایپ و ترنسکریپشن مورد نیاز شما را با سرعت بالا و کم ترین میزان غلط، انجام می دهند.

پایا ترجمه از فرمت های فایل های صوتی، ویدیویی، پی دی اف، وبسایت ها، تصویر نوشته های دست نویس یا کپی شده پشتیبانی کرده و همه را به فایل های نوشتاری قابل خواندن و کپی کردن تبدیل می نماید.

در بسیاری از موارد، اطلاعات مستقیمی که به دست خواننده می رسد، قابل خواندن نیست.
یا اینکه این اطلاعات دارای فرمت های دیگری است که استفاده از آن را مشکل یا ناممکن می کند. برخی مواقع نیز، اطلاعات مورد نظر به زبان دیگری است و برای ترجمه، ابتدا بایدبه فایل نوشتاری خوانا تبدیل گردد.

فرقی ندارد که مشتری ما یک دانش آموز، شاغل، محقق، یا سازمان باشد. در هر صورت گاهی، نیاز به تایپ سریع و بدون غلط یک متن است، ما به کمک شما خواهیم آمد. تایپیست های ما همه سریع، حرفه ای و با کم ترین تعداد غلط، تایپ می کنند.

تایپ و ترنسکریپشن

تایپ نوشتار:

فرمت های پشتیبانی شده از سوی وبسایت ما به شرح زیر است:

DOC, JPG, PNG, TIFF, PDF, TXT, HTML

تایپ و ترنسکرایب فایل صوتی و تصویری:

فرمت های پشتیبانی شده از سوی وبسایت ما به شرح زیر است:

AU, SND, MOV, MP3, MP2, WMA, RM, ASF, VM1, DSS, VOX, mp3, mp4