ترجمه

پایا ترجمه خدمات فرهنگی و آموزشی با کیفیتی، به بیش از پنج زبان زنده دنیا ارائه می نماید. ما با داشتن تیمی قوی و مجرب، در هر روز و هر زمان که مایل باشید، پروژه های شما را با بهترین کیفیت و در زمان معین، تحویل می دهیم. وبسایت ما، یکی از سریع ترین ها در امر ترجمه، ویراستاری، تایپ و ترنسکرایب، و نوشتن رزومه و CV است. ترجمه یک متن 200 کلمه ای، تنها یک ساعت زمان می برد.

تخصص وبسایت پایا ترجمه در امر ترجمه متون تخصصی و نگارش مقالات برای چاپ در ژورنال های متفاوت است. ما این مهم را با کیفیت بالا و متخصصان همان رشته مورد نظر، به انجام می رسانیم. انجام پروژه های مختلف در تمامی رشته های دانشگاهی، سبب شده که مشتریان این وبسایت، از کار ما راضی باشند. به همین دلیل است که اکثر مشتریانی که از خدمات ما استفاده می کنند، مشترک ثابت ما می گردند.

تمرکز اصلی ما در این وبسایت، ترجمه است و ما این وظیفه را به نحو احسن به انجام می رسانیم. چه نیازمند ترجمه یک پاراگراف کوتاه باشید، چه کاربیزینسی پیچیده و طولانی داشته باشید، به شما کمک خواهیم کرد. تمامی ترجمه های صورت گرفته در این وبسایت کار دست مترجمان حرفه ای ما است. هرگز کار ترجمه ماشینی یا کپی کاری به شما تحویل داده نخواهد شد. تمامی متون، تایپ شده و کیفیت نقره ای و طلایی آن بازبینی می گردد.

اهداف ما مشخص است. ما بهترین کار را با بالاترین کیفیت در زمان ممکن، به شما تحویل خواهیم داد. ما به کار خود اطمینان داریم. پس از دریافت ترجمه، شما تا سه روز می توانید به کیفیت کار، اعتراض کنید. ما در اسرع وقت، به درخواست شما رسیدگی خواهیم نمود.

ترجمه متون عمومی و تخصصی

ترجمه CV و رزومه

ترجمه وبسایت

با داشتن وبسایت، می توانید محصولات و خدمات خود را به بسیاری از همزبانان خود عرضه کنید. اما بسیاری از خریداران احتمالی خود را، فقط به دلیل اینکه زبان وبسایت شما را نمی دانند، از دست می دهید. تیم پایا ترجمه با داشتن مترجمانی توانا و فعال در این زمینه، و ساپوت بیش از پنچ زبان زنده دنیا، می تواند در این امر به شما کمک نماید. فقط کافی است با انتخاب زبان یا زبان های مورد نظر کار را به متخصصان ما بسپارید تا وبسایت شما را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت، با در نظر گرفتن طراحی و پیام وبسایت به شما تحویل دهیم.

ثابت گردیده است که بهتر است مطاللب وبسایت به زبان مادری مخاطبان نوشته شده باشد. همچنین اگر تبلیغات به زبان مادری هر مخاطب باشد، پیام تبلیغات، به صورت شفاف تری به بازدید کننده انتقال پیدا می کند. اگر چنین باشد، احتمال خرید کردن آن ها از شما، بسیار بیشتر می شود. همچنین با ساپورت زبان های متنوع، بازدید از وبسایت خود را بالا ببرید و در سطح بین المللی دیده شوید.

اگر مخاطبان ببینند زبان وبسایت را متوجه نمی شوند، بدون هیچ تاملی از آن وبسایت می گذرند.

 و از جای دیگر خرید می کنند. حتی اگر زبان خارجی را متوجه شوند، احساس می کنند نیاز آنان به عنوان یک بازدید کننده خارجی، از جانب شما به درستی درک نخواهد شد. مخاطبان ترجیح می دهند از یک همزبان خود خدمات و کالا بگیرند.

مزایای ترجمه وبسایت توسط پایا ترجمه

  • مترجمان ما مطالب وبسایت شما را در هر فرمتی ترجمه خواهند کرد.
  • کیفیت ترجمه ارائه شده از سوی ما بالاست.
  • قیمت های ما منصفانه است.
  •  کار شما را در زمانی معقول ارائه می نماییم.
  •  اگر قبلا از وبسایت ما خدمات دریافت کرده اید و از آن راضی بوده اید، می توانید تیم مترجمان دلخواه خود را انتخاب نمایید.

ترجمه همزمان

مترجمان عادی نوشتار را به زبان دیگر ترجمه می کنند. اما مترجمان همزمان با شکل شفاهی کلمات برای ترجمه سر و کار دارند. آن ها باید مفهوم این نوع پیام را به زبان مقصد، به صورت گفتاری یا نوشتاری برگردانند.

این نوع ترجمه، سخت ترین نوع ترجمه است. چرا که باید این عمل تقریبا همزمان با صحبت کردن گوینده به زبان مبدا صورت گیرد. مترجم هیچ گونه دسترسی به دیکشنری یا دیگر ابزار کمک مترجم ندارد. باید یتواند علاوه بر فهمیدن پیام سخنگو، آن را به گونه ای صحیح و قابل فهم به زبان دیگری برگرداند. در این گونه ترجمه، نه تنها مترجم باید دانش زبانی بالا داشته باشد، بلکه از سرعت بسیار بالا نیز برخوردار باشد.

ترجمه همزمان، اغلب در کنفرانس ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این گونه موقعیت ها، موضوع جلسات نیز اغلب تخصصی است که این امر سبب دشواری بیشتر کار می شود. ترجمه همزمان، تنها از دست مترجمان بسیار حرفه ای و با تجربه بر می آید. ترجمه همزمان کنفرانس ها، معمولا از سوی دانشگاه ها، موسسات بین المللی یا دولتی درخواست می شود.

اکثر مترجمین همزمان به صورت دورکار یا فریلنس مشغول به کار هستند. برخی دیگر نیز در استخدام موسسات دولتی و خصوصی هستند. در این وبسایت، ما با درخواست حداقل هفت روز قبل از مراسم، مترجمانی قابل و حرفه ای برای شما خواهیم فرستاد تا کار ترجمه را به بهترین نحو انجام دهند.

جهت هماهنگی و استعلام قیمت میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با ما ارتباط حاصل فرمایید.