ترجمه وبسایت

ترجمه وب سایت

ترجمه وبسایت

با داشتن وبسایت، می توانید محصولات و خدمات خود را به بسیاری از همزبانان خود عرضه کنید. اما بسیاری از خریداران احتمالی خود را، فقط به دلیل اینکه زبان وبسایت شما را نمی دانند، از دست می دهید. تیم پایا ترجمه با داشتن مترجمانی توانا و فعال در این زمینه، و ساپوت بیش از پنچ زبان زنده دنیا، می تواند در این امر به شما کمک نماید. فقط کافی است با انتخاب زبان یا زبان های مورد نظر کار را به متخصصان ما بسپارید تا وبسایت شما را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت، با در نظر گرفتن طراحی و پیام وبسایت به شما تحویل دهیم.

ثابت گردیده است که بهتر است مطاللب وبسایت به زبان مادری مخاطبان نوشته شده باشد. همچنین اگر تبلیغات به زبان مادری هر مخاطب باشد، پیام تبلیغات، به صورت شفاف تری به بازدید کننده انتقال پیدا می کند. اگر چنین باشد، احتمال خرید کردن آن ها از شما، بسیار بیشتر می شود. همچنین با ساپورت زبان های متنوع، بازدید از وبسایت خود را بالا ببرید و در سطح بین المللی دیده شوید.

ترجمه وبسایت

اگر مخاطبان ببینند زبان وبسایت را متوجه نمی شوند، بدون هیچ تاملی از آن وبسایت می گذرند.

 و از جای دیگر خرید می کنند. حتی اگر زبان خارجی را متوجه شوند، احساس می کنند نیاز آنان به عنوان یک بازدید کننده خارجی، از جانب شما به درستی درک نخواهد شد. مخاطبان ترجیح می دهند از یک همزبان خود خدمات و کالا بگیرند.

مزایای ترجمه توسط پایا ترجمه :

  • ما مطالب وبسایت شما را در هر فرمتی ترجمه خواهیم کرد.
  • کیفیت ترجمه ارائه شده از سوی ما بالاست. قیمت های ما منصفانه است.
  • همچنین کار شما را در زمانی معقول ارائه می نماییم.
  • حتی اگر قبلا از وبسایت ما خدمات دریافت کرده اید و از آن راضی بوده اید، می توانید تیم مترجمان دلخواه خود را انتخاب نمایید.

 

فرآیند خدمات ترجمه وب سایت:

  1. ثبت سفارش و ارسال فایل های متنی وب سایت و یا لینک مربوطه
  2. برآورد هزینه  و تعیین هزینه و ارسال به ایمیل شما
  3. پیش پرداخت و آغاز پروژه
  4. آماده سازی، تسویه حساب و تحویل متون ترجمه وب سایت

از راه های ارتباط با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.